top of page
IMG-2591.jpg

ZASŁONY

Różnorodne zasłony do każdego wnętrza

Nie ulega wątpliwości, że zasłony stanowią ważny element każdej aranżacji. W połączeniu z ładnymi firankami tworzą estetyczną całość, która jest nie tylko elegancka, ale także w doskonały sposób chroni prywatność domowników. Korzystając z propozycji TINA DECO zyskasz dostęp zarówno do modnych zasłon gotowych, jak i zasłon na wymiar. Znajdziesz u nas propozycje utrzymane w delikatnej, stonowanej kolorystyce oraz te reprezentujące nieco ciemniejsze barwy. 

Sprawdzona klasyka czy oryginalność?

Poszukując ponadczasowych rozwiązań, które od wielu cieszą się niesłabnącą popularnością wśród odbiorców, z pewnością warto rozważyć zasłony w rozmaitych odcieniach szarości. Mogą być one łączone bez przeszkód z innymi kolorami znajdującymi się w danym wnętrzu. W sypialni czy też pokoju dziecięcym sprawdzi się klasyczna biel lub pudrowy róż. Jeśli jednak chcesz wyróżnić swoje wnętrza, postaw na wyraziste barwy oraz wzory. Butelkowa zieleń, turkus czy czerwień – to tylko niektóre z propozycji, które wpisują się w aktualnie panujące trendy. Pamiętaj, że firany, zasłony nie muszą być gładkie. Motywy egzotycznych liści oraz kwiatów prezentują się znakomicie praktycznie w każdym zestawieniu, a jeśli lubisz nieoczywiste rozwiązania w zakresie zasłon z pewnością docenisz wzory geometryczne. 

Uzyskaj wymarzone zasłony na wymiar od TINA DECO!

Zdajemy sobie sprawę, że gotowe propozycje nie zawsze spełniają oczekiwania Klientów, dlatego nasza oferta obejmuje również zasłony na wymiar. Stanowią one doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wyróżnić swój dom lub mieszkanie uzyskując niepowtarzalny efekt aranżacyjny w swoich wnętrzach. Specjaliści TINA DECO potrafią dopasować się do specyficznych potrzeb Klienta, a ich dokładne pomiary umożliwiają dostarczanie zasłon, które:

  • pasują do wymiarów okna

  • są spójne z resztą aranżacji

  • uwzględniają potrzeby związane z przepuszczaniem światła do pomieszczeń.

Proponowane przez nas zasłony na wymiar to nie tylko estetyczne, wykonane z największą starannością produkty, ale także praktyczne elementy wyposażenia, które pozwalają użytkownikom czuć się komfortowo o każdej porze dnia. Dobierając zasłony uwzględniamy ich przeznaczenie, rozmieszczenie okien względem kierunków świata, a także preferencje dotyczące wykończenia i rodzaju wykorzystanych materiałów.

Zakup zasłon na wymiar dedykujemy przede wszystkim Klientom z Łodzi, gdyż dobór idealnego rozwiązania w tym zakresie jest znacznie łatwiejszy podczas wizyty domowej jednego z naszych specjalistów. Chcesz sprawdzić czym wyróżniają się nasze firany, zasłony oraz inne dekoracje okien? Serdecznie zachęcamy do przejrzenia naszego portfolio!

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page