top of page
IMG-2913.jpg

ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie – podkreśl charakter Twoich wnętrz!

Poszukując doskonałej alternatywy dla tradycyjnych zasłon oraz rolet, z pewnością warto zwrócić uwagę na rolety rzymskie. Pasują one do wielu rozmaitych wnętrz i pozwalają nadać im szczególnego charakteru. Z uwagi na niebanalną formę prezentują się znakomicie o każdej porze dnia. Jeśli chcemy wpuścić do pomieszczenia więcej światła wystarczy zwinąć roletę nad oknem. Wówczas uzyskamy piękną dekorację, która pozwoli zaoszczędzić wiele przestrzeni wokół okna. Rozwijając roletę rzymską wieczorem można cieszyć się wysokim poziomem prywatności, gdyż produkt „zamienia się” w funkcjonalną zasłonę. 

Odpowiednio dopasowane rolety rzymskie łączą w sobie piękno klasycznych zasłon oraz praktyczny charakter rolet materiałowych. Jeśli nie wiemy na co się zdecydować, wówczas produkty z tej kategorii okażą się idealnym kompromisem. Chronią przed słońcem, zapewniają prywatność, a do tego świetnie się prezentują. Warto dodać, że w zależności od wybranego wariantu kolorystycznego i materiałowego możemy osiągnąć efekt przyciemnienia bądź rozjaśnienia pomieszczeń. Specjaliści reprezentujący firmę TINA DECO z miasta Łódź pomogą Ci wybrać rolety rzymskie o optymalnych parametrach użytkowych.

Rosnąca popularność rolet rzymskich

Nowoczesne rolety rzymskie to dekoracje okien sprawdzające się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w firmach oraz gabinetach. Jest to rezultat ich ciekawego designu, reprezentacyjnego charakteru oraz łatwego montażu. W zależności od koncepcji bądź rozwiązań architektonicznych wnętrza, rolety z tej kategorii mogą być montowane do ściany, do sufitu oraz do ramy okiennej. Współpracując z firmą TINA DECO z miasta Łódź możesz liczyć na profesjonalne doradztwo oraz solidny montaż zakupionych elementów.

Dekoracja okna w dobrym stylu

Pierwotnym przeznaczeniem rolet rzymskich była ochrona starożytnych domostw przed kurzem i upałem, ich nowoczesne odpowiedniki są znacznie bardziej praktyczne. Dzięki możliwości zatrzymania rolety na dowolnym poziomie okna oraz przystępnym mechanizmom regulacyjnym, kontrolowanie światła słonecznego wpadającego do pomieszczeń staje się niezwykle proste i komfortowe.

W odróżnieniu od rolet materiałowych, rolety rzymskie nie zwijają się, lecz składają tworząc szlachetne marszczenia. Aby uzyskać ten niebanalny efekt ozdobny nie trzeba całkowicie składać rolety, gdyż falbany są widoczne nawet w przypadku opuszczenia jej do połowy. Kolejną zaletą rolet z tej kategorii jest ich uniwersalny charakter. Bez względu na to czy planujesz wyposażenie wnętrz klasycznych czy nowoczesnych, bez kłopotu zaproponujemy Ci modele o pożądanych właściwościach. Eksperci TINA DECO chętnie zapoznają się z Twoimi preferencjami, a w razie potrzeby dokonają szczegółowych pomiarów w dowolnym miejscu w Łodzi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page