top of page
IMG-5234 (1).jpg

FIRANY

Nietuzinkowe firany do nowoczesnych wnętrz

Bez względu na to czy planujesz zakup firan do kuchni, sypialni czy salonu, możesz mieć pewność, że TINA DECO dostarczy Ci idealnie dopasowane rozwiązania.Wieloletnia obecność w branży pozwala nam proponować firanki łączące w sobie estetykę wykonania, trwałość oraz praktyczny charakter. 
 

Przeglądając dostępne na rynku kolekcje tkanin Eurofirany oraz inne nowoczesne dekoracje okienne szybko przekonamy się, że służą one nie tylko ochronie naszej prywatności, lecz mogą pełnić także ważny element dekoracyjny naszych pomieszczeń. Propozycje firmy TINA DECO z miasta Łódź zawsze odpowiadają stylowi oraz kolorystyce wnętrz Klienta pozwalając na osiągnięcie wyszukanego efektu wizualnego. 

Jakie firany do salonu?

Kupując firany powinniśmy kierować się nie tylko swoimi upodobaniami, ale także charakterystyką poszczególnych wnętrz. W przypadku małego salonu warto zdecydować się na propozycje odznaczające subtelnością i minimalistyczną formą. Dodając do tego klasyczną białą barwę unikniemy efeku „przytłoczenia” wnętrza.

 

W salonach o większym metrażu np. wyposażonych w aneks kuchenny możemy pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji. Nic na stoi na przeszkodzie, aby postawić na nieco grubszy splot i efektywniejsze wzory. Obecnie, coraz więcej Klientów z Łodzi i nie tylko stawia na zakup gładkich firan sięgających niemal od samego sufitu aż do podłogi. Takie rozwiązanie świetnie chroni prywatność i nie odwraca uwagi od ciekawych elementów wystroju wnętrza.

Przytulna sypialnia i piękna kuchnia dzięki firanom TINA DECO

Nieco innego podejścia wymaga sypialnia. Firanki zlokalizowane w tym miejscu powinny podkreślać relaksujący charakter tego miejsca oraz koić nasze zmysły tuż przed położeniem się spać. W większości przypadków sprawdzą się propozycje lekkie i zwiewne, które prezentują się znakomicie zarówno w tradycyjnej formie, jak i wówczas gdy zdecydujemy się je upiąć celem rozjaśnienia wnętrza. Nie trzeba jednak ograniczać się wyłącznie do klasycznych rozwiązań. Firany z frędzelkami, koronkami czy obszyte gipiurą również okażą się świetnym wyborem do sypialnianych wnętrz. 

Również w przypadku kuchni wybór firanek jest przeogromny. Tylko od Ciebie zależy czy postawisz na cenione od lat kolekcje tkanin Eurofirany z woalu czy zdecydujesz się na ciekawe dla oka rozwiązanie a przepuszczające światło np. w postaci lambrekinu lub zazdrostki.

Postaw na współpracę z TINA DECO!

Jeśli chcesz mieć pewność, że zakupione przez Ciebie firany będą pasowały do stylu, w którym utrzymane są Twoje wnętrza, współpraca z nami to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Od wielu lat odwiedzamy Klientów z miasta Łódź proponując im dekoracje okienne przywracające pomieszczeniom ład oraz równowagę stylistyczną. Zapraszamy!

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page